HAKKIMIZDA

Av Ahmet Ayhan ÖZTÜRK

Öztürk & Çiçek Hukuk ve Danışmanlık giderek karmaşık hale gelen hukuki ilişkilerde müvekkillerinin hak ve menfaatlerini bilimsel ve yargısal gelişmeleri ışığında korumak; karşılaşabilecekleri hukuki sorunlara karşı öncenden önleyici hukuki yaklaşımlar benimsenerek etkili ve  sonuç odaklı çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Büromuz temel olarak Şirketler Hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, tazminat hukuku, sağlık hukuku ve gayrimenkul hukuku dallarında faaliyet göstermektedir. Öztürk & Çiçek Hukuk ve Danışmanlık, faaliyet gösterdiği alanlardaki yoğun bilgi birikiminin yanında Şirketlere verdiği danışmanlık hizmetinde önceden risk analizleri yapılarak gerekli önlemlerin alınması ile sorunu ortaya çıkmadan bertaraf etmeyi amaç edinmiştir.

Ceza hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku ve sigorta hukuku alanındaki etkinliğini bir sağlık kurulu oluşturabilecek genişlikteki danışman hekim kadrosu ile birleştirmiş ve bu birlikteliğin sonucunda bedeni hasara dayalı tazminat davalarında ve sağlık hukuku konusunda da oldukça etkin ve yetkin duruma gelmiştir.

Kaliteli hizmetin yanında müvekkillerinin sektörel ve/veya özel alanlarına özgü yenilikçi çözümler için güncel içtihatlar ve yargı kararlarının da her daim araştırmasını yaparak, müvekkil memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Öztürk & Çiçek Hukuk ve Danışmanlık, uzman kadrosu ile müvekkillerin ihtilaf içeren dava, sözleşme ve danışmanlık başta olmak üzere tüm hukuki taleplerine cevap vermektedir.

Öztürk & Çiçek Hukuk ve Danışmanlık